
Wholesale Women's Retro Elegant Light Luxury Gold Plated Stainless Steel And Imitation Pearl Flower Ring
Wholesale Women's Retro Elegant Light Luxury Gold Plated Stainless Steel And Imitation Pearl Flower Ring
| Gender | Open Rings,Finger Rings,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel + Imitation Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.82
-65%$1.82
$0.64More Images











Wholesale Women's Retro Elegant Light Luxury Gold Plated Stainless Steel And Imitation Pearl Flower Ring
| Gender | Open Rings,Finger Rings,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel + Imitation Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Open Rings,Finger Rings,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel + Imitation Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |























