
Wholesale Women's Retro Geometric Embossed Electroplated Stainless Steel Fliptop Pendant Twist Chain Necklace Luxury Niche Jewelry
Wholesale Women's Retro Geometric Embossed Electroplated Stainless Steel Fliptop Pendant Twist Chain Necklace Luxury Niche Jewelry
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 19g |
Original: $2.92
-65%$2.92
$1.02More Images







Wholesale Women's Retro Geometric Embossed Electroplated Stainless Steel Fliptop Pendant Twist Chain Necklace Luxury Niche Jewelry
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 19g |























