
Wholesale Women's Retro Geometric Heartshaped Stainless Steel Wax Rope Chain Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Pendant Necklace
Wholesale Women's Retro Geometric Heartshaped Stainless Steel Wax Rope Chain Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Pendant Necklace
| Chain Style | Wax Rope Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $3.99
-65%$3.99
$1.40More Images




















Wholesale Women's Retro Geometric Heartshaped Stainless Steel Wax Rope Chain Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Pendant Necklace
| Chain Style | Wax Rope Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Rope Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























