
Wholesale Women's Retro Goldplated Stainless Steel Fruitshaped Sun Butterfly Pendant Necklace With O Word Chain
Wholesale Women's Retro Goldplated Stainless Steel Fruitshaped Sun Butterfly Pendant Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Pastoral Style,Fruit,Food |
| Weight | 20g |
Original: $3.83
-65%$3.83
$1.34More Images




Wholesale Women's Retro Goldplated Stainless Steel Fruitshaped Sun Butterfly Pendant Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Pastoral Style,Fruit,Food |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Pastoral Style,Fruit,Food |
| Weight | 20g |























