
Wholesale Women's Retro Highend Electroplated Stainless Steel Heart Shape Geometric Earrings
Wholesale Women's Retro Highend Electroplated Stainless Steel Heart Shape Geometric Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $3.77
-65%$3.77
$1.32More Images




Wholesale Women's Retro Highend Electroplated Stainless Steel Heart Shape Geometric Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























