
Wholesale Women's Retro Light Luxury Style Star Pattern Copper Zircon Inlaid Gold Plated O Word Chain Small Waist Necklace
Wholesale Women's Retro Light Luxury Style Star Pattern Copper Zircon Inlaid Gold Plated O Word Chain Small Waist Necklace
| 468 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Star |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images




Wholesale Women's Retro Light Luxury Style Star Pattern Copper Zircon Inlaid Gold Plated O Word Chain Small Waist Necklace
| 468 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Star |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 468 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Star |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























