
Wholesale Women's Retro Ocean Style Minimalist Shell Pearl Necklace With Earrings Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Jewelry
Wholesale Women's Retro Ocean Style Minimalist Shell Pearl Necklace With Earrings Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Jewelry
| Chain Style | Neck Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum Plating 18K In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Shell |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |
Original: $3.24
-65%$3.24
$1.13More Images






Wholesale Women's Retro Ocean Style Minimalist Shell Pearl Necklace With Earrings Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Jewelry
| Chain Style | Neck Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum Plating 18K In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Shell |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Neck Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum Plating 18K In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Shell |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |























