
Wholesale Women's Retro Oil Drop Flower Stainless Steel Earrings
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flowers |
| Style | Vacation Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images





Wholesale Women's Retro Oil Drop Flower Stainless Steel Earrings
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flowers |
| Style | Vacation Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flowers |
| Style | Vacation Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























