
Wholesale Women's Retro Palace Style Geometric 18K Real Gold Plated Natural Stone Beaded Handmade Necklace
Wholesale Women's Retro Palace Style Geometric 18K Real Gold Plated Natural Stone Beaded Handmade Necklace
| Chain Style | Handmade Beaded Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 13g |
Original: $4.87
-65%$4.87
$1.70More Images












Wholesale Women's Retro Palace Style Geometric 18K Real Gold Plated Natural Stone Beaded Handmade Necklace
| Chain Style | Handmade Beaded Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Handmade Beaded Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 13g |























