
Wholesale Women's Retro Simple Pearl Geometric Earrings With Light Luxury And Minimalist Style Stainless Steel Ear Needles Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated
Wholesale Women's Retro Simple Pearl Geometric Earrings With Light Luxury And Minimalist Style Stainless Steel Ear Needles Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 8g |
Original: $2.99
-65%$2.99
$1.05More Images





Wholesale Women's Retro Simple Pearl Geometric Earrings With Light Luxury And Minimalist Style Stainless Steel Ear Needles Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 8g |























