
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Artificial Diamond Clavicle Chain Pendant Necklace
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Artificial Diamond Clavicle Chain Pendant Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Small Fresh,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Original: $26.23
-65%$26.23
$9.18More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Artificial Diamond Clavicle Chain Pendant Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Small Fresh,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Small Fresh,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |























