
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Diamond Stacked Thin Ring Small Fresh Style
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Diamond Stacked Thin Ring Small Fresh Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Us Code -7 |
| Style | Small Fresh,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Original: $16.59
-65%$16.59
$5.81More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Diamond Stacked Thin Ring Small Fresh Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Us Code -7 |
| Style | Small Fresh,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Us Code -7 |
| Style | Small Fresh,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |























