
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Light Luxury Eggshaped Diamond Design Vintage Allmatch Ring
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Light Luxury Eggshaped Diamond Design Vintage Allmatch Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Us Code -9 |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Original: $18.02
-65%$18.02
$6.31More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Light Luxury Eggshaped Diamond Design Vintage Allmatch Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Us Code -9 |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Us Code -9 |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |























