
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Vintage Crown Style Ring With Diamond Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Us Code -7 |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Original: $20.98
-65%$20.98
$7.34More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Vintage Crown Style Ring With Diamond Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Us Code -7 |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Us Code -7 |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |























