
Wholesale Women's Seaside Resort Style Stainless Steel 18K Gold Plated Heart Shape Geometric Necklace Bracelet Combination
Wholesale Women's Seaside Resort Style Stainless Steel 18K Gold Plated Heart Shape Geometric Necklace Bracelet Combination
| Electroplating Process | 18K Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Original: $4.99
-65%$4.99
$1.75More Images







Wholesale Women's Seaside Resort Style Stainless Steel 18K Gold Plated Heart Shape Geometric Necklace Bracelet Combination
| Electroplating Process | 18K Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating Process | 18K Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |























