
Wholesale Women's Simple Classic Geometric Black Gold Oil Drop Round Stainless Steel Necklace With O Word Chain Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Simple Classic Geometric Black Gold Oil Drop Round Stainless Steel Necklace With O Word Chain Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images








Wholesale Women's Simple Classic Geometric Black Gold Oil Drop Round Stainless Steel Necklace With O Word Chain Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 4g |























