
Wholesale Women's Simple Fashion Geometric Stainless Steel Electroplated Stud Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 15g |
More Images





Wholesale Women's Simple Fashion Geometric Stainless Steel Electroplated Stud Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 15g |























