
Wholesale Women's Simple Geometric Copper Electroplated Threediamond Sliding Necklace With Zircon Pendant Snake Bone Chain
Wholesale Women's Simple Geometric Copper Electroplated Threediamond Sliding Necklace With Zircon Pendant Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $3.27
-65%$3.27
$1.14More Images





Wholesale Women's Simple Geometric Copper Electroplated Threediamond Sliding Necklace With Zircon Pendant Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























