
Wholesale Women's Simple Geometric Electroplated Blue Turquoise Stainless Steel Necklace Bracelet Earrings Set
Wholesale Women's Simple Geometric Electroplated Blue Turquoise Stainless Steel Necklace Bracelet Earrings Set
| Attribute 1 | Blue Turquoise Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Blue Turquoise Bracelet |
| Attribute 3 | Blue Turquoise Earrings |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Blue Turquoise Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images




Wholesale Women's Simple Geometric Electroplated Blue Turquoise Stainless Steel Necklace Bracelet Earrings Set
| Attribute 1 | Blue Turquoise Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Blue Turquoise Bracelet |
| Attribute 3 | Blue Turquoise Earrings |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Blue Turquoise Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Blue Turquoise Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Blue Turquoise Bracelet |
| Attribute 3 | Blue Turquoise Earrings |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Blue Turquoise Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |























