
Wholesale Women's Simple Glossy Heartshaped Geometric Stainless Steel Polished Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Polishing |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 16g |
Original: $2.29
-65%$2.29
$0.80More Images










Wholesale Women's Simple Glossy Heartshaped Geometric Stainless Steel Polished Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Polishing |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Polishing |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 16g |























