
Wholesale Women's Sporty Constellation Fivepointed Star Sweater Chain Necklace With 18K Real Gold Plating And Paper Clip Chain
Wholesale Women's Sporty Constellation Fivepointed Star Sweater Chain Necklace With 18K Real Gold Plating And Paper Clip Chain
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Constellation |
| Style | Sporty Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $3.36
-65%$3.36
$1.18More Images





Wholesale Women's Sporty Constellation Fivepointed Star Sweater Chain Necklace With 18K Real Gold Plating And Paper Clip Chain
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Constellation |
| Style | Sporty Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Constellation |
| Style | Sporty Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























