
Wholesale Women's Sporty Geometric Stainless Steel Necklace With 18K Real Gold Pvd Furnace Vacuum Plating
Wholesale Women's Sporty Geometric Stainless Steel Necklace With 18K Real Gold Pvd Furnace Vacuum Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sporty Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $3.97
-65%$3.97
$1.39More Images





Wholesale Women's Sporty Geometric Stainless Steel Necklace With 18K Real Gold Pvd Furnace Vacuum Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sporty Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sporty Style,Geometry |
| Weight | 30g |























