
Wholesale Women's Stainless Steel 18K Electroplated Geometric Sun Pendant Necklace In Creamy Sweet Style
Wholesale Women's Stainless Steel 18K Electroplated Geometric Sun Pendant Necklace In Creamy Sweet Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Creamy Sweet Style,Shape,Pattern |
| Weight | 47g |
Original: $5.80
-65%$5.80
$2.03More Images





Wholesale Women's Stainless Steel 18K Electroplated Geometric Sun Pendant Necklace In Creamy Sweet Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Creamy Sweet Style,Shape,Pattern |
| Weight | 47g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Creamy Sweet Style,Shape,Pattern |
| Weight | 47g |























