
Wholesale Women's Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace And Earrings Set With Conch And Geometric Patterns
Wholesale Women's Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace And Earrings Set With Conch And Geometric Patterns
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Conch,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Original: $3.35
-65%$3.35
$1.17More Images






Wholesale Women's Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace And Earrings Set With Conch And Geometric Patterns
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Conch,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Conch,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |























