
Wholesale Women's Stainless Steel 18K Gold Plated Snake Geometric Necklaces Bracelets And Rings Inlaid With Colorful Zircons
Wholesale Women's Stainless Steel 18K Gold Plated Snake Geometric Necklaces Bracelets And Rings Inlaid With Colorful Zircons
| Chain Style | Flat Snake Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Snake,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Original: $3.24
-65%$3.24
$1.13More Images









Wholesale Women's Stainless Steel 18K Gold Plated Snake Geometric Necklaces Bracelets And Rings Inlaid With Colorful Zircons
| Chain Style | Flat Snake Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Snake,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Snake Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Snake,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |























