
Wholesale Women's Stainless Steel 18K Real Gold Plated Flower Pendant Necklace With Snake Chain French Retro Texture
Wholesale Women's Stainless Steel 18K Real Gold Plated Flower Pendant Necklace With Snake Chain French Retro Texture
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Flowers |
| Style | Hong Kong Style,Plants And Flowers |
| Weight | 13g |
Original: $3.43
-65%$3.43
$1.20More Images






Wholesale Women's Stainless Steel 18K Real Gold Plated Flower Pendant Necklace With Snake Chain French Retro Texture
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Flowers |
| Style | Hong Kong Style,Plants And Flowers |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Flowers |
| Style | Hong Kong Style,Plants And Flowers |
| Weight | 13g |























