
Wholesale Women's Stainless Steel And Glass Geometric Arc Concave Ring With Electroplating Lake Blue Niche Fashion
Wholesale Women's Stainless Steel And Glass Geometric Arc Concave Ring With Electroplating Lake Blue Niche Fashion
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.51
-65%$3.51
$1.23More Images






Wholesale Women's Stainless Steel And Glass Geometric Arc Concave Ring With Electroplating Lake Blue Niche Fashion
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























