
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Flower Pendant Sweater Chain Necklace In Ins Style And Ocean Series
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Flower Pendant Sweater Chain Necklace In Ins Style And Ocean Series
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Original: $7.37
-65%$7.37
$2.58More Images





Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Flower Pendant Sweater Chain Necklace In Ins Style And Ocean Series
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























