
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Sweater Chain Necklace Accessories In Ins And Minimalist Style
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Sweater Chain Necklace Accessories In Ins And Minimalist Style
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Original: $5.09
-65%$5.09
$1.78More Images







Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Sweater Chain Necklace Accessories In Ins And Minimalist Style
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























