🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Sweater Chain Necklace And Earrings Jewelry Set In Minimalist Ins Style
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Sweater Chain Necklace And Earrings Jewelry Set In Minimalist Ins Style
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
|---|---|
| Chain Style | Sweater Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Select Color
From $2.23
Original: $6.37
-65%Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Sweater Chain Necklace And Earrings Jewelry Set In Minimalist Ins Style—
$6.37
$2.23More Images






Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Sweater Chain Necklace And Earrings Jewelry Set In Minimalist Ins Style
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
|---|---|
| Chain Style | Sweater Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
|---|---|
| Chain Style | Sweater Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























