
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Necklace With Flower Star Zircon Inlaid Electroplated Design Sweater Chain
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Necklace With Flower Star Zircon Inlaid Electroplated Design Sweater Chain
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Ocean Series,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Original: $5.35
-65%$5.35
$1.87More Images






Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Necklace With Flower Star Zircon Inlaid Electroplated Design Sweater Chain
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Ocean Series,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Ocean Series,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























