
Wholesale Women's Stainless Steel Bow Jewelry Set With Butterfly Dragonfly Insect Patterns 18K Gold Plated
Wholesale Women's Stainless Steel Bow Jewelry Set With Butterfly Dragonfly Insect Patterns 18K Gold Plated
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Bow Necklace |
| Attribute 3 | Bow Earrings |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
More Images




Wholesale Women's Stainless Steel Bow Jewelry Set With Butterfly Dragonfly Insect Patterns 18K Gold Plated
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Bow Necklace |
| Attribute 3 | Bow Earrings |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Bow Necklace |
| Attribute 3 | Bow Earrings |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























