
Wholesale Women's Stainless Steel Casting Electroplated Open Ring Set With Geometric And Flower Patterns
Wholesale Women's Stainless Steel Casting Electroplated Open Ring Set With Geometric And Flower Patterns
| Gender | Living Ring,Women's |
|---|---|
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images















Wholesale Women's Stainless Steel Casting Electroplated Open Ring Set With Geometric And Flower Patterns
| Gender | Living Ring,Women's |
|---|---|
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Living Ring,Women's |
|---|---|
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























