
Wholesale Women's Stainless Steel Earrings With Wheat Ears Flower Geometric Design Electroplated
Wholesale Women's Stainless Steel Earrings With Wheat Ears Flower Geometric Design Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images



Wholesale Women's Stainless Steel Earrings With Wheat Ears Flower Geometric Design Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























