
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated 18K Gold Necklace With Fivepointed Star Cut Out Fourleaf Clover Heart And Round Beads
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated 18K Gold Necklace With Fivepointed Star Cut Out Fourleaf Clover Heart And Round Beads
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Round Beads |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $5.44
-65%$5.44
$1.90More Images







Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated 18K Gold Necklace With Fivepointed Star Cut Out Fourleaf Clover Heart And Round Beads
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Round Beads |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Round Beads |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























