
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Blade Chain Necklace And Bracelet Accessories Fashion Minimalist Style
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Blade Chain Necklace And Bracelet Accessories Fashion Minimalist Style
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Blade Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $2.78
-65%$2.78
$0.97More Images










Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Blade Chain Necklace And Bracelet Accessories Fashion Minimalist Style
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Blade Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Blade Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 50g |























