
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Cute Geometric Heart Star Shaped Zircon Inlaid Earrings
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Cute Geometric Heart Star Shaped Zircon Inlaid Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
More Images




Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Cute Geometric Heart Star Shaped Zircon Inlaid Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























