🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Doublelayer Stacked Clavicle Chain With Flower Pattern Necklace
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Doublelayer Stacked Clavicle Chain With Flower Pattern Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
$1.69
Original: $4.82
-65%Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Doublelayer Stacked Clavicle Chain With Flower Pattern Necklace—
$4.82
$1.69More Images




Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Doublelayer Stacked Clavicle Chain With Flower Pattern Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |























