
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric And Flower Cut Out Earrings Jewelry
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric And Flower Cut Out Earrings Jewelry
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 28g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images








Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric And Flower Cut Out Earrings Jewelry
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 28g |























