
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric Leaf Inlaid Natural Stone Open Ring Accessories
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric Leaf Inlaid Natural Stone Open Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Leaves |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images






Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric Leaf Inlaid Natural Stone Open Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Leaves |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Leaves |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 6g |























