
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric Paw Print Earrings Highend Jewelry
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric Paw Print Earrings Highend Jewelry
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Paw Print Earrings |
| Attribute 3 | Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $0.89
-65%$0.89
$0.31More Images



Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric Paw Print Earrings Highend Jewelry
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Paw Print Earrings |
| Attribute 3 | Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Paw Print Earrings |
| Attribute 3 | Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























