
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric Snake Bone Choker Necklace With Leopard Print
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric Snake Bone Choker Necklace With Leopard Print
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style |
| Weight | 13g |
Original: $2.03
-65%$2.03
$0.71More Images






Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric Snake Bone Choker Necklace With Leopard Print
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style |
| Weight | 13g |























