
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric Starfish Open Ring Jewelry
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $2.49
-65%$2.49
$0.87More Images










Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric Starfish Open Ring Jewelry
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























