
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric Ushaped Horseshoe Diamond Bracelet And Necklace Jewelry Accessories
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric Ushaped Horseshoe Diamond Bracelet And Necklace Jewelry Accessories
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $4.31
-65%$4.31
$1.51More Images






Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Geometric Ushaped Horseshoe Diamond Bracelet And Necklace Jewelry Accessories
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 50g |























