
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Jewelry Set Necklace Earrings
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Jewelry Set Necklace Earrings
| Attribute 1 | Love Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace Set |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Love Necklace Earrings,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images



Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Jewelry Set Necklace Earrings
| Attribute 1 | Love Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace Set |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Love Necklace Earrings,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Love Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace Set |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Love Necklace Earrings,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























