
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Jewelry Set With Stars Sun And Moon Clouds And Universe Patterns Round Heartshaped Pendant And Cross Chain
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Jewelry Set With Stars Sun And Moon Clouds And Universe Patterns Round Heartshaped Pendant And Cross Chain
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 17g |
More Images






Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Jewelry Set With Stars Sun And Moon Clouds And Universe Patterns Round Heartshaped Pendant And Cross Chain
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 17g |























