
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Plants And Flowers Heart Coconut Tree Pendant Necklace And Bracelet Set Accessories
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Plants And Flowers Heart Coconut Tree Pendant Necklace And Bracelet Set Accessories
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Personality,Plants And Flowers |
| Weight | 33g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images






Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Plants And Flowers Heart Coconut Tree Pendant Necklace And Bracelet Set Accessories
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Personality,Plants And Flowers |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Personality,Plants And Flowers |
| Weight | 33g |























