
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Snakeshaped Geometric Animal Zodiac Earrings
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Snakeshaped Geometric Animal Zodiac Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Snake Earrings,Earrings |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 21g |
Original: $3.97
-65%$3.97
$1.39More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Snakeshaped Geometric Animal Zodiac Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Snake Earrings,Earrings |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Snake Earrings,Earrings |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 21g |























