
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Star Geometric Animal Zodiac Open Ring
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 15g |
Original: $4.13
-65%$4.13
$1.45More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Star Geometric Animal Zodiac Open Ring
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 15g |























