
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Winged Ring With Peace Dove And Olive Leaf Design
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Winged Ring With Peace Dove And Olive Leaf Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Wings |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 20g |
Original: $3.14
-65%$3.14
$1.10More Images






Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Winged Ring With Peace Dove And Olive Leaf Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Wings |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Wings |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 20g |























